Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Tatil günlerinde kendilerini evinde gibi hissetmek isteyenlerin 30 yılı aşkın süredir tercihi olan Beğenilir Turizm; turizm, gayrimenkul, inşaat ve oto kiralama sektörlerinde müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir.

Arap ülkelerinden gelen misafirler için vazgeçilmez bir şirket olan Beğenilir Turizm, tatilinizde sıcak bir ev ortamını sizlerin ayağınıza kadar getiriyor. Beğenilir Turizm, başta Bursa olmak üzere İstanbul, Kuşadası, Trabzon ve Bodrum gibi Türkiye’nin farklı bölgelerinde gayrimenkul sağlamaktadır.

Tatilinizi daha rahat hale getirmek için araç kiralama konusunda da müşterilerinin yanında olan Beğenilir Turizm; uzun ve kısa süreli araç kiralama, havaalanı ve VIP transferler, sigorta ve kasko işlemlerinde de yanınızda.

Otel rezervasyonu, uçak bileti, feribot bileti, gemi turları ve vize işlemleri ile ilgili turizm denince aklınıza gelen her şeyi Beğenilir Turizm’in kapısından içeri girdiğinizde bulabilirsiniz.

Beğenilir Turizm Türkiye’de yatırım yapmak isteyen misafirlerine de hizmette sınır tanımıyor. Türkiye’nin herhangi bir bölgesi ya da şehrinde bulunan yatırımlık arsa, otel arsası veya hazır kurulu faaliyette olan satılık oteller, iş merkezi arsası, dublex, triplex villa veya ev, daire ya da apartman seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Beğenilir Turizm’in bünyesinde bulunan emlak danışmanları ve mimarları ile isteğinize göre evinizi inşa edebilir, kendinize huzurlu bir yaşam alanı sağlayabilirsiniz.

Turizm, gayrimenkul, inşaat, ve oto kiralama adına ne varsa her şey Beğenilir Turizm’de…


0

0

0

0
UZMANLIKLARIMIZ
Firmamıza ait Uzmanlıklarımız
EMLAK DANIŞMANLIĞI %95
ARAÇ KİRALAMA %90
DEKORASYON %85
TURİZM %100
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın